תחנה 1 - אהבתי הגדולה

החיפוש אחר המקור האחד שיצר את הכל... היווה דרך מלאת חיבורים בו גיליתי ידע להמונים! 
 
אני נשאלת רבות מה מתוך מה שלמדתי הכי השפיע על הידע וזווית הראייה שלי היום - ובכן, התשובה לא טמונה במה שלמדתי, אלא במה שאיפשר לי להמשיך לחקור וללמוד - והיא אהבתי הגדולה שקיימת בי מאז שאני זוכרת את עצמי להבין את המקור שיצר את הכל.
 
אהבה זו הביאה אותי לשאול עוד ועוד ולחקור את יוצר הכל, את הבריאה, את העולם, את האדם, ומה גורם להכל להיווצר כפי שנוצר. 
 
אהבה זו כנראה משכה אותי גם באופן לא מודע אל תחום הפילוסופיה, אותו למדתי בין היתר במהלך התואר הראשון שלי, שם נחשפתי לפילוסופים שונים אשר עסקו בשאלות אונטולוגיות (אונטולוגיה = תורת ההוויה, תורת היש), שבבסיסן חיפוש הדבר האחד המקיים את הכל ונמצא בבסיס הכל.
 
אהבה זו הזמינה אותי לתהות מחדש בכל הידע המקובל הקשור באדם אותו התרגלנו לקבל כראה וקדש ובכלל לתהות לגבי כל הקיים ולהבין את המעבר.
 
אני זוכרת רגע בכל המחקר העצמאי הזה שכשהבנתי את המעבר באשר לאדם, באשר לרבדי האדם, באשר לעולמו החיצוני והפנימי - הרגשתי שאני נוגעת בפרה קדושה. לא ידעתי איך להרגיש עם העובדה שחוקרי אנושות גדולים ומוכרים ממני טענו טענות שבידי נמצא הידע בכדי להפריך את טענותיהם...
 
הרגשתי תחושות מעורבות בי - תחושה של רצון להתפוצץ ולהפיץ את הידע בכל העולם, לכל אדם בכל מקום על פני כדור הארץ, תחושות שאני מאמינה שיש לכל חוקר גדול לפני שהפיץ את גילוייו ברבים, ומצד שני חשתי בחוסר נוחות מול החוקרים שקדמו לי, שהידע שלי עתיד לשנות את אמיתות התיאוריות שלהם/אמיתות תפיסתם. 
 
שאלתי את עצמי האם זה לגיטימי לגעת במה שהיה סוג של הנחת יסוד מקובלת בתפיסת האנושות בכלל ובעולם הטיפולי בפרט. ואז משהו בי שאל - האם זה לגיטימי שלא לעשות זאת... 
 
הבנתי שהמטרה שלי ושלהם היא אחת - לחקור איך ניתן לעזור לאדם לחיות את עצמו ואת חייו בצורה הטובה ביותר הקיימת. הבנתי שקודמי הסיקו מסקנות על סמך נקודת הנחה מסויימת ואני המשכתי את המחקר שלא על בסיס הנחות יסוד קודמות, ומתוך כך יכולתי לבחון את הדברים בצורה רחבה. 
 
ההבנה הזו עוררה בי תחושת נוחות ושמחה להמשיך הלאה עוד ועוד במחקרי כשותפה לדרך של חוקרי אנושות גדולים, גם אם לא שותפה לראייתם. 
 
הרצון היה להכיר את הקיים מבלי להיות מוגבלת ע"י הדרכים להכרת הקיים על מנת שלא להיות מוגבלת לאשליית ההכרה ובתקווה להצליח לגלות את הרכיב הנוסף שהסתתר מעינינו שדרכו נוכל להכיר ולהבין את התמונה השלמה!
 
לשמחתי, האהבה שלי למציאת תשובות ולראיית המעבר שלא על בסיס הנחות היסוד המקובלות - איפשרה לי לגלות את עולמו של האדם - הפנימי והחיצוני - בצורה מפעימה, מרתקת, מסקרנת ברמות נדירות, מתוך תחושה וידיעה שיש כאן גילוי אינסופי עם יכולות אינסופיות עבור כל אדם שחי כאן על כדור הארץ. 
 
עם הידע של NYE - האדם וכל הידע שקשור באדם ובכלל זה עולמו הפנימי ועולמו החיצוני כבר אינם בגדר חידה או סוד והידע הופך להיות ברור יותר מאי פעם.


פתאום המון דברים שלא היו מובנים עד כה התחילו להתבהר והתשובות מתקבלות כל העת. 

פתאום המון נושאים שידענו לקרוא להם בשם אך לא להבין את מקורם - הופכים להיות ברורים, מובנים ואף צפויים וכשניתן להבין את הדבר ואת מקור הדבר - ניתן גם לפתור אותו! ואת יוצרו ומקיימו! עם הידע של NYE האדם לא חייב להיות חוקר אנושות גדול על מנת להבין את עצמו ואת כל אשר חווה בו ובחייו.