תחנה 11 - נעים מאוד, עולם

הבנות אלו מאפשרות לי ולאלה שבחרו להיות שותפי לדרך NYE להבין בצורה ברורה מאי פעם אותנו, בני האדם, המרכיבים את האנושות, ואת כל אשר חווה האדם בו ובחייו.

פתאום מובן עד כמה זה לא היה הגיוני לחיות מבלי באמת להבין את החיים... ומבלי באמת להבין אותנו... 
 
פתאום היכולת לחוש תחושת ביטחון מתוך הבנה ברורה שלנו של מי אני, לא דרך הגדרה עצמית אלא דרך איפשור עצמי מלא מאי פעם מאפשרת לעוד ועוד אנשים לחיות מתוך ביטחון אמיתי באמת... 
 
תחושת חוסר הודאות נעלמת ובמקומה מגיע ביטחון מתוך הבנה ובהירות. 
 
פתאום ההבנה שלכל תוצאה יש סיבה ומקור הניתן להבנה - נותנת שקט. 
 
פתאום האדם חי את עצמו ומרגיש קיים מתוך תחושת חיות אמיתית המתקיימת בתוכו ומתוכו מהדהדת אל העולם ואז לא חי מתוך תחושת צורך לקיים את עצמו ומתוך הישרדות. 
 
פתאום היכולת ליצור אחרת מתוך יוצר שלם משחררת אותנו מלחיות את החיים דרך תגובה אליהם אלא דרך יצירה שלנו אותם על פי דמותנו. 
 
פתאום אנו לא צריכים לחיות את החיים אחרת על כל התחומים שלהם אלא לחיות את עצמנו אחרת בחיים - והכל משתנה... 
 
פתאום לשנות את תמונת החיים היא לא דרך כל פרטי התמונה כולה אלא דרך יוצר התמונה, דרך המקור שממשיך לקיים את התמונה- ואז הקלות נכנסת לפתחינו. 
 
כבר אין צורך בליצור חיים דרך המציאות אלא כשאני חי את החי שבי החיים הפיזיים נוצרים מעצמם. 
 
הידע האדיר הזה פותח בפני ובפני רבים פתח אמיתי לחווית חיים אמיתית שיוצרת איכות חיים שלמה. 
 
אני מרגישה מבורכת מאוד ובעלת זכות גדולה לפתוח בפני אנשי העולם את מה שאני קוראת לו "ידע להמונים" - ידע בסיסי שזכותו של כל אדם לדעת כדי לחיות את חייו בבטחה ובהבנה, ולחיות את עצמו באופן שלם באמת. 
 
הידע הזה שהיה חסר עד כה השאיר אותנו חסרים במי שאנחנו וחסרים ביכולת להבין מי אנחנו ומכך חסרים בלחיות את מי שאנחנו. כעת בהבנת הידע הזה שתמיד חיכה להתגלות כדי שאנחנו נתגלה - פותח אותנו להבנות עמוקות ורחבות מאלו שהיו ידועות לנו ולחוקרי אנושות רבים - ופותח בפנינו שער להבנה בהירה, ברורה, באשר לעולמנו הפנימי והחיצוני, בכל הקשור אלינו, בני האדם. 
 
פתאום הכל פשוט יותר, פתאום הכל מובן יותר, בהיר יותר, ברור יותר. כעת ניתן:
 
√  להבין את הגוף הפיזי שלנו 
להבין את הרגשות שלנו 
להבין את הזעם, כעס, קנאה שבנו
להבין את המחשבות שלנו
להבין את הגישה שלנו
להבין את הזכרונות שלנו 
להבין את העבר שלנו 
להבין את ההווה שלנו
להבין את יוצר העתיד שלנו
להבין את חיבורי חיינו 
להבין את הבחירות שלנו
להבין מה יוצר את דפוסי המשיכה שלנו
להבין את מקור הפער בין הרצוי למצוי בחיינו ולהבין "אם אני רוצה אז למה זה לא יוצא?"
להבין את מה יצר את מה שחווינו עד כה
להבין למה לעזאזל חוויתי את מה שחוויתי 
להבין מה צריך לקרות כדי שאחיה את המצב הרצוי לי במציאות הקיימת
להבין מה יוצר מצב נפשי
להבין את מטרתו של המשחק החברתי
להבין מהו מקור עולמו הפנימי של האדם ומהו מקור עולמו החיצוני
להבין את הרצונות שלנו ואת החלומות שלנו
להבין מהי תודעה, מה יצר אותה, ובכלל זה מהו תת-המודע
להבין מהם פחדים ומהי חרדה
ניתן להבין מי אנחנו בני האדם ומה אנו מרוויחים מהמשחק החברתי כאן
 
ולהבין את התשובה למאות השאלות ששאלתי בדרך! 

אני מרגישה מבורכת ללמד עוד ועוד אנשים על פני כדור הארץ את הידע הבסיסי ביותר שקיים, לימודים הקשורים למה שכולנו שותפים לו וזה - להיות אדם. כשאנו מבינים מי אנחנו בני האדם, ממה באמת אני מורכבים יש לנו בקלות את היכולת למצות את השלם מתוך הבנת הרכיבים השלמים.

כיום זה אפשרי מתמיד!

אני גאה להיות מחוברת לעוד ועוד אנשים מדהימים, עם בחירה לחיות באמת, עם תחושת חיות אמיתית ומתוך נביעה פנימית. 
 
אני גאה להיות מחוברת לאנשים אמיצים ופתוחים שמוכנים להבין שהביטחון שלנו לא נמצא בהאחזות בהבנות שהיו ידועות לנו עד היום אלא הביטחון שלנו נמצא בחיות שלנו ובמידה בה אנו חיים אותנו, החיים.
 
פעמים רבות כל כך שמעתי את המשפטים כמו: "מצד אחד לא ידעתי לפני את כל מה שלמדתי ממך, מצד שני זה מרגיש לי שמשהו בי כן ידע, ולא חידשת בי אלא הערת בי", "כל מה שאמרת כל כך ברור והגיוני - איך יכול להיות שלא הבנו את זה קודם? איך יכול להיות שכל כך סיבכנו את הדברים?" או "כל מה שאמרת מרגיש לי פשוט טבעי, מרגיש לי אמת".
 
מרגש אותי שעוד ועוד מטפלים מתחומי הטיפול השונים נחשפים ולומדים היום את הידע המספק להם ראייה רחבה יותר, ברורה יותר וצלולה יותר באשר למטופל שלהם ובאשר לטענותיו. 
 
מרגש אותי לראות מטפלים שמרגישים בטוחים יותר בעצמם וביכולת שלהם לעזור לאנשים ועוזרים להם לקבל מענה שלם ואמיתי ולהגיע לתוצאות כוללות יוצאות דופן. 
 
מרגש אותי לראות מטפל שלא חושש האם יצליח לטפל או להבין את הנושא או את המתחבר כי עם הידע שיש לו כעת הוא לא צריך לטפל בכל טענותיו של האדם, אלא יודע באמצעות כל טענותיו להבין את המכנה המשותף האחד ואת המקור שיצר מראש את הכל... וכשהוא משתנה - הכל משתנה!


ואני מודה לי - על שלא נצמדתי לביטחונות של החיים והלכתי עם עצמי... גם כשהדרך היתה פחות מוכרת... וככל שהלכתי יותר בדרך הלא מוכרת הזו נפתחתי לגלות ולהכיר יותר ויותר אותי עצמי! ומודה לכל הידע האדיר הזה שאליו השתוקק ליבי ואז נפקחו עיני!
 
ועל כך אני מרגישה מבורכת!