מטופלים ממליצים

שלי אגוזי
אני יכולה לומר בפה מלא שהשינוי בי עצום! התחזקתי והתעצמתי בצורה בלתי ניתנת לתיאור! למדתי לצאת מתבניות ומקיבועים שלא האמנתי שאי פעם אשתחרר מהם. הכאבים חלפו כלא היו.
אודי לוי
נועה, NYE כשיטה, ואת מעל הכל, שמו אותי במקום אחר. לאחרונה חגגתי 68, וזה לא יאומן שאדם שחי כל חייו בתלות מוחלטת בסביבה יכול לעשות שינוי רדיקלי באורחות חייו.
אורי פיליפ
נועה קילפה והשילה מעלי ומתוכי את כל חיי, את שקורה איתי ואת עברי, הסבירה, הדריכה וכוונה אותי לדרך חדשה. לימדה אותי לחזור ולהיות מי שאני צריך להיות. הפסקתי לכבות שריפות והתחלתי לחשוב. התחלתי לחייך, דבר שלא עשיתי המון זמן. לקחתי החלטות שרק הרהרתי בהן תקופה ארוכה.
אולגה פ.
לנועה הגעתי אחרי ייאוש של שנים רבות ועל ההחלטה הזו אני מודה מדי יום ביומו. אני כבר לא זוכרת במדויק את מהות הפחד, כי הוא בכלל לא קיים. הגעתי אל נועה מפוחדת, סקפטית. היום אני חיה בשלמות, ללא שום פחד.
חן
אני מרגיש מצויין, תחושות שפעם הייתי כמהה אליהן פשוט החזרת אותי לחיים. אני יכול לומר לך "תודה" אבל אין לי באמת איך להודות לך. זה משהו מדהים פשוט. אז מעמקי עמקי ליבי.. תודה!
ענת קיסל
הלב שלי החדש התחיל לפעום, לראשונה בחיי אני נושמת עמוק ולא חשה תלות בדבר, קיימת... פתאום אני שהייתי מכונסת, קצת נחבאת, מפחדת מאור השמש, תרה אחר מחסה, מתיישרת, בכל יום שחולף הגב קצת יותר זקוף, העיניים נפקחות, השמש כבר לא מסנוורת - היא מלווה. פתאום במקום מחסה בא לי נוף.
יוסי שובלי
תודה על היום בו הייתי במקום הזה ששינה לי את החיים ובזכותו פגשתי אותך! על זה שהחזרת אותי אל הילד ההוא שאני עומד מולו היום ומדבר איתו ובעזרתו אני הופך לשלם! גיליתי את עצמי מחדש וטוב לי עם ה'אני' החדש שלי!
מאי
רציתי להגיד תודה על השינוי המשמעותי שעזרת לי לעשות בחיים! הגעתי אליך מותשת כבר מחרדות יום יומיות שעלו לי למחשבות 24/7. בעזרת החיבורים שעשינו ביחד גרמת לי להבין מאיפה הכל נבע, מה צריך לשנות ואיך עושים את זה. אז תודה רבה רבה על זה שהחרדות והמחשבות הטורדניות כבר לא קיימות!
מירב ליאני
הרגשתי צורך לרשום ולהודות לך על תחושת המלאות שהולכת איתי רגע רגע בחיי מאז התחלתי לעבוד איתך. על תחושת הביטחון בעצמי והנאמנות לעצמי. על היכולת לזהות מיד איך אני מרגישה בכל רגע ולדעת למפות את מה שנכון עבורי ומה שלא. תחושת ביטחון ומלאות זאת תחושה שאין לה תחליף!
פולי
הגעתי אלייך כמו פאזל מעורבב בתוך קופסה קרועה שלא בטוח אם יש את כל חלקיו ובטוח יש כמה שלא שייכים לו. ואת נועה התחלת להפריד את החלקים ולסובב אותם וכשהרגשתי מוכנה, פשוט תיקנת את הקופסה והחלטת להרכיב אותי חזרה, עד שחזרו לי הכוחות הנפשיים להנות ממנו ולהסתכל במראה.
שליו שאול
זו הפעם הראשונה מזה טיפולים רבים, בה יכולתי סוף סוף לראות רחוק ומעבר... לראות את הדברים בפרספקטיבה שונה ולהבין בצורה עמוקה את המקור.
נעמי ב.
נועה, בפגישה הראשונה שלנו גילית בטחון עצמי מופרז שתצליחי להוציא אותי מהבעיות שלי, אני הייתי סקפטית. כיום לאחר תהליך איתך אני רוצה להגיד לך: הצלחת!!! לאחר שנים של עצב אני סוף סוף תקופה ארוכה בשמחה! אני מודה לך! אוהבת אותך אהבת נפש!
איתי ב.
תודה על הקסם שהכנסת לחיי... תודה על מילוי מעיין החיים. קשה להסביר במילים את הכוחות המתגלים בך מבפנים, את היצירה החדשה שרוצה לנבוע, את ההבנה שהשמים הם הגבול...
נטע שיין
פתאום בתוך כל הכאוס של הסרטן עמדתי חזקה! NYE עזרה לי גם להחלמה, גם לתופעות הלוואי של כימותרפיה שזה תופעות מאוד קשות, 80% מהתופעות של כימותרפיה לא סבלתי מהם.
סיגלית כרמי
היו לי פחדים וחרדות, הייתי שנים בטיפולים, שלוש ארבע שנים, לא האמנתי, בכלל לא, לא חשבתי שאני אצא משם, לא ראיתי תקווה, שיטת NYE החזירה לי את החיים, אני יכולה לומר שהיא החזירה לי את השמחה, את השלווה, את הביטחון.
עמית חן
בגיל מאוד צעיר הלכתי ללמוד נטורופתיה בגלל מחלה שפרצה אצלי, אפילפסיה,ורציתי לעזור לעצמי, הרגשתי עצובה, הרגשתי משהו לא שלם, הנפש שלי צעקה, NYE שינה לי את החיים, אבל באמת שינה לי את החיים, אי אפשר לתאר את התחושה כאשר אתה פוגש את עצמך בפעם הראשונה
ענת קיסל
אני מנהלת בתוך קבוצת תוכנה, ב HP, הגעתי לנועה כחלק מחיפוש תמידי שיש לי לחפש שיטות מעניינות להכיר את נפש האדם, פסיכולוגיה עזרה לי לחיות את החיים יותר טוב, NYE עזרה לי לחיות את עצמי יותר טוב, אני פשוט יותר נהנית מהחיים.
אלינור לוי
המפגש עם הטיפול של NYE נתן לי פרספקטיבה אחרת על החיים ועל עצמי ובאמת שם החיים השתנו לי

רוצה להמליץ עלינו? כתוב/י את המלצתך