המלצות על מסלולי לימוד NYE

מ.ה.
"חיי השתנו, וגם הסביבה, והקסם הוא שחיצונית לא פעלתי אלא הכל התחיל ונוצר דרך הפנימי!"
סימה ברוך
"במשך למעלה מ-20 שנה למדתי שיטות טיפול רבות והעמקתי עוד ועוד בנפש האדם. ממליצה בחום רב, מניסיוני האישי, על טיפול בשיטת NYE ולימודים באקדמיה, לימודים ששופכים אור על חיינו ומאפשרים הבנה עמוקה, שינוי ושיפור בכל תחומי החיים."
מירב הדס
"אני מודה לך על הקורס, שפתח לי דרך חדשה והאיר לי את החיים! ממליצה בחום לכל אדם להכיר את השיטה ולהתנסות בה! הדרך החדשה שנסללה בחיים שלי היא בזכותך ובזכות שיטת החיבור NYE!!! אני מרגישה שככל שעובר הזמן הטיפולים שלי יותר ויותר מדויקים זורמים ונעימים!"
מיכל סופר
"כמטפלת NLP ודמיון מודרך אני מרגישה אחריי כ"כ הרבה שנים של קורסים, טיפולים וסדנאות ש-NYE עונה לי על השאלות הכי עמוקות ששאלתי ולא קיבלתי תשובות כאלו באף מסגרת. השיטה מצד אחד פשוטה ומצד שני גאונית!! אני ממליצה לכל מי שאני פוגשת כקורס חובה לחיים!"
לימור שלום
"כמי שמאבחנת אנשים נומרולוגית וכמטפלת ב-NLP ובדמיון מודרך, אני מבינה שיש כאן משהו עמוק במיוחד, דרך הנוגעת בתשתית העמוקה ביותר של האתגרים העומדים בפנינו ובפני המונחים שלנו, ומאפשרת ריפוי יסודי ואמיתי. ממליצה לכל מטפל/ת או מאבחנ/ת להתנסות."
גנית יהנה
"אני שחשבתי שכבר אני מכירה את השיטות הכי מדוייקות - שהכרתי את NYE הבנתי שמצאתי את הדבר האמיתי, שעושה את החיים שלי העוסקת במלאכת הטיפול כל כך פשוט קלים ומדוייקים! מגיעים לתוצאות מהירות כבר בסשן הראשון!"
אלינור לוי
"למדתי נטורופתיה והרגשתי שכדי להיות ולעבוד כמטפלת אני צריכה כלי טיפולי ריגשי שהיה חסר לי... הקורס מעניין, עמוק, מגיעים להבנות עמוקות לגבי איך לטפל בצורה ייחודית עמוקה, שורשית ומדהימה. מומלץ בחום והרבה אהבה!"
שרה לוי
"כמטפלת רב תחומית זה 7 שנים, אני מוצאת שיש בשיטה קיצור דרך משמעותי באבחון של השורש/הרובד השורשי ממנו נוצרו אינספור של בחירות לא מודעות..."
שרית בכר ברם
"הרגשתי שבבת אחת קיבלתי המון אור בחיי וגיליתי צבעים וגוונים שלא ידעתי בכלל שקיימים בי. זה באמת עולם שלם שנפתח ורק רוצים עוד ועוד ואני ממליצה בחום, במיוחד מאחת כמוני שמכירה ויודעת שאפשר אחרת! הקורס הוא המתנה הכי גדולה שאדם יכול להעניק לעצמו - כיוון שהמתנה היא בעצם לקבל את עצמו בחזרה."

רוצה להמליץ עלינו? כתוב/י את המלצתך