המלצות על מסלול הכשרת מטפלים בשיטה פורצת הדרך - NYE

סימה ברוך
במשך למעלה מ-20 שנה למדתי שיטות טיפול רבות והעמקתי עוד ועוד בנפש האדם. ממליצה בחום רב, מניסיוני האישי, על לימודים באקדמית NYE, השופכים אור על חיינו ומאפשרים הבנה עמוקה, שינוי ושיפור בכל תחומי החיים!
מירב הדס
אני מודה לך על הקורס, שפתח לי דרך חדשה והאיר לי את החיים! אני מרגישה שככל שעובר הזמן הטיפולים שלי יותר ויותר מדויקים זורמים ונעימים! הדרך החדשה שנסללה בחיים שלי היא בזכותך ובזכות שיטת החיבור NYE!!!
מיכל סופר
כמטפלת NLP ודמיון מודרך אני מרגישה אחריי כ"כ הרבה שנים של קורסים, טיפולים וסדנאות ש-NYE עונה לי על השאלות הכי עמוקות ששאלתי ולא קיבלתי תשובות כאלו באף מסגרת. השיטה מצד אחד פשוטה ומצד שני גאונית!!
לימור שלום
כמי שמאבחנת אנשים נומרולוגית וכמטפלת ב-NLP ובדמיון מודרך, אני מבינה שיש כאן משהו עמוק במיוחד, דרך הנוגעת בתשתית העמוקה ביותר של האתגרים העומדים בפנינו ובפני המונחים שלנו, ומאפשרת ריפוי יסודי ואמיתי.
גנית יהנה
אני שחשבתי שכבר אני מכירה את השיטות הכי מדוייקות - שהכרתי את NYE הבנתי שמצאתי את הדבר האמיתי, שעושה את החיים שלי העוסקת במלאכת הטיפול כל כך פשוט קלים ומדוייקים! מגיעים לתוצאות מהירות כבר בסשן הראשון!
אלינור לוי
למדתי נטורופתיה והרגשתי שכדי להיות ולעבוד כמטפלת אני צריכה כלי טיפולי ריגשי שהיה חסר לי... הקורס מעניין, עמוק, מגיעים להבנות עמוקות לגבי איך לטפל בצורה ייחודית עמוקה, שורשית ומדהימה.
שרה לוי
"כמטפלת רב תחומית זה 7 שנים, אני מוצאת שיש בשיטה קיצור דרך משמעותי באבחון של השורש/הרובד השורשי ממנו נוצרו אינספור של בחירות לא מודעות...
שרית בכר ברם
הקורס מבחינתי היה כמו לתת לי פנס שהאיר ויאיר על כל המקומות המעומעמים והחשוכים שלא היו מובנים לי עד כה. הרגשתי שבבת אחת קיבלתי המון אור בחיי וגיליתי צבעים וגוונים שלא ידעתי בכלל שקיימים בי.

רוצה להמליץ עלינו? כתוב/י את המלצתך