חיבור 1X1

חיבור 1X1

מזה למעלה מעשור אני מחברת אנשים.
 
לקליניקה שלי הגיעו לאורך השנים אלפי אנשים בגילאים ומרקעים שונים שהגדירו את עצמם בהגדרות שונות, כגון "חסרי בטחון", סובלים מ"פחדים", "תקועים" בחייהם האישיים ובקריירות שלהם, בעלי קשיים בתחומים רבים,
ביניהם - קשיים נפשיים, רגשיים, מחשבתיים, חברתיים, זוגיים, תפקודיים ועוד. חלקם אף "זכו" להגדרה פסיכיאטרית רשמית. 

 
פגשתי אלפי אנשים עם אינסוף הגדרות.
 
כאשר שאלתי אותם - "האם זה באמת מי שאתם? האם הדיכאון או החרדה או הסגירות או התקיעות היא המהות שלכם"?
 
רובם הגדול האמינו שכן, שזה הם, כך נאמר להם במשך כל חייהם, על ידי הוריהם, על ידי חבריהם ועל ידי אנשי
מקצוע שטיפלו בהם.

 
ידעתי שזה לא נכון. שזה לא ייתכן!

וככל שפגשתי עוד ועוד אנשים כך גברה בי האש למצוא מענה אמיתי וכולל עבורם ולמצוא את הידע שישפוך אור על מקור מצבם!
 
כיום אני מוקירת תודה אדירה!
 
על הזכות לחשוף את הידע והשיטה מעוררת החיים הזו!
 
על הזכות לטפל בקליניקה שלי באנשים החווים קשיים מהקלים ביותר לקשים ביותר ולהעניק להם חיים!
 
על הזכות ללמד אנשים מכל הרקעים - איך להחזיר את עצמם אליהם! ולחיות, באמת לחיות! 
 
אני חווה בכל רגע ורגע בחיי את הזכות הגדולה ביותר שקיימת לתחושתי לאדם, והיא - להעניק לאדם את כל מה שכל כך היה חסר לו בחייו, והוא - את עצמו!
 
היכולת לעזור לאדם לחיות, ממש לחיות, היא זכות שלא ניתנת לתאר במילים!

התברכתי!
 
כאדם המאמין שמטרת החיבור היא להעניק חיים שלמים יותר, ולא רק להקל על החיים הקיימים - אני זוכה לקיים את אמונתי - עם כל אדם איתו אני עובדת!
 
זו תהיה זכות אמיתית עבורי לחולל חיים גם בך! 
 
אשמח לעזור לך לחיות ברמה שלא האמנת שאפשרית! 

חיבור 1X1
 
 
 

לקביעת פגישת חיבור עם נועה

ממליצים

images/recSpacer.png
אלינור לוי
"המפגש עם הטיפול של NYE נתן לי פרספקטיבה אחרת על החיים ועל עצמי ובאמת שם החיים השתנו לי."
images/recSpacer.png
ענת קיסל
"אני מנהלת בתוך קבוצת תוכנה, ב HP, הגעתי לנועה כחלק מחיפוש תמידי שיש לי לחפש שיטות מעניינות להכיר את נפש האדם, פסיכולוגיה עזרה לי לחיות את החיים יותר טוב, NYE עזרה לי לחיות את עצמי יותר טוב, אני פשוט יותר נהנית מהחיים."
images/recSpacer.png
עמית חן
"בגיל מאוד צעיר הלכתי ללמוד נטורופתיה בגלל מחלה שפרצה אצלי, אפילפסיה, ורציתי לעזור לעצמי, הרגשתי עצובה, הרגשתי משהו לא שלם, הנפש שלי צעקה, NYE שינה לי את החיים, אבל באמת שינה לי את החיים, אי אפשר לתאר את התחושה כאשר אתה פוגש את עצמך בפעם הראשונה."
images/recSpacer.png
סיגלית כרמי
"היו לי פחדים וחרדות, הייתי שנים בטיפולים, שלוש ארבע שנים, לא האמנתי, בכלל לא, לא חשבתי שאני אצא משם, לא ראיתי תקווה, שיטת NYE החזירה לי את החיים, אני יכולה לומר שהיא החזירה לי את השמחה, את השלווה, את הביטחון."
images/recSpacer.png
נטע שיין
"פתאום בתוך כל הכאוס של הסרטן עמדתי חזקה! NYE עזרה לי גם להחלמה, גם לתופעות הלוואי של כימותרפיה שזה תופעות מאוד קשות, 80% מהתופעות של כימותרפיה לא סבלתי מהם."
images/recSpacer.png
איתי ב.
"תודה על הקסם שהכנסת לחיי... תודה על מילוי מעיין החיים. קשה להסביר במילים את הכוחות המתגלים בך מבפנים, את היצירה החדשה שרוצה לנבוע, את ההבנה שהשמים הם הגבול..."
images/recSpacer.png
נעמי ב.
"נועה, בפגישה הראשונה שלנו גילית בטחון עצמי מופרז שתצליחי להוציא אותי מהבעיות שלי, אני הייתי סקפטית. כיום לאחר תהליך איתך אני רוצה להגיד לך: הצלחת!!! לאחר שנים של עצב אני סוף סוף תקופה ארוכה בשמחה! אני מודה לך! אוהבת אותך אהבת נפש!"
images/recSpacer.png
שליו שאול
"זו הפעם הראשונה מזה טיפולים רבים, בה יכולתי סוף סוף לראות רחוק ומעבר... לראות את הדברים בפרספקטיבה שונה ולהבין בצורה עמוקה את המקור."
images/recSpacer.png
פולי
"הגעתי אלייך כמו פאזל מעורבב בתוך קופסה קרועה שלא בטוח אם יש את כל חלקיו ובטוח יש כמה שלא שייכים לו. ואת נועה התחלת להפריד את החלקים ולסובב אותם וכשהרגשתי מוכנה, פשוט תיקנת את הקופסה והחלטת להרכיב אותי חזרה, עד שחזרו לי הכוחות הנפשיים להנות ממנו ולהסתכל במראה."
images/recSpacer.png
מירב ליאני
"הרגשתי צורך לרשום ולהודות לך על תחושת המלאות שהולכת איתי רגע רגע בחיי מאז התחלתי לעבוד איתך. על תחושת הביטחון בעצמי והנאמנות לעצמי. על היכולת לזהות מיד איך אני מרגישה בכל רגע ולדעת למפות את מה שנכון עבורי ומה שלא. תחושת ביטחון ומלאות זאת תחושה שאין לה תחליף!"
images/recSpacer.png
מאי
"רציתי להגיד תודה על השינוי המשמעותי שעזרת לי לעשות בחיים! הגעתי אליך מותשת כבר מחרדות יום יומיות שעלו לי למחשבות 24/7.בעזרת החיבורים שעשינו ביחד גרמת לי להבין מאיפה הכל נבע, מה צריך לשנות ואיך עושים את זה. אז תודה רבה רבה על זה שהחרדות והמחשבות הטורדניות כבר לא קיימות!"
images/recSpacer.png
יוסי שובלי
"תודה על היום בו הייתי במקום הזה ששינה לי את החיים ובזכותו פגשתי אותך! על זה שהחזרת אותי אל הילד ההוא שאני עומד מולו היום ומדבר איתו ובעזרתו אני הופך לשלם! גיליתי את עצמי מחדש וטוב לי עם ה-'אני' החדש שלי!"
images/recSpacer.png
ענת קיסל
"הלב שלי החדש התחיל לפעום, לראשונה בחיי אני נושמת עמוק ולא חשה תלות בדבר, קיימת... פתאום אני שהייתי מכונסת, קצת נחבאת, מפחדת מאור השמש, תרה אחר מחסה, מתיישרת, בכל יום שחולף הגב קצת יותר זקוף, העיניים נפקחות, השמש כבר לא מסנוורת - היא מלווה. פתאום במקום מחסה בא לי נוף."
images/recSpacer.png
חן
"אני מרגיש מצויין, תחושות שפעם הייתי כמהה אליהן פשוט החזרת אותי לחיים. אני יכול לומר לך 'תודה', אבל אין לי באמת איך להודות לך. זה משהו מדהים פשוט. אז מעמקי עמקי ליבי... תודה!"
images/recSpacer.png
אולגה פ.
"לנועה הגעתי אחרי ייאוש של שנים רבות ועל ההחלטה הזו אני מודה מדי יום ביומו. אני כבר לא זוכרת במדויק את מהות הפחד, כי הוא בכלל לא קיים. הגעתי אל נועה מפוחדת, סקפטית. היום אני חיה בשלמות, ללא שום פחד."
images/recSpacer.png
אורי פיליפ
"נועה קילפה והשילה מעלי ומתוכי את כל חיי, את שקורה איתי ואת עברי, הסבירה, הדריכה וכוונה אותי לדרך חדשה. לימדה אותי לחזור ולהיות מי שאני צריך להיות. הפסקתי לכבות שריפות והתחלתי לחשוב. התחלתי לחייך, דבר שלא עשיתי המון זמן. לקחתי החלטות שרק הרהרתי בהן תקופה ארוכה."
images/recSpacer.png
אודי לוי
"נועה, NYE כשיטה, ואת מעל הכל, שמו אותי במקום אחר. לאחרונה חגגתי 68, וזה לא יאומן שאדם שחי כל חייו בתלות מוחלטת בסביבה יכול לעשות שינוי רדיקלי באורחות חייו."
images/recSpacer.png
שלי אגוזי
"אני יכולה לומר בפה מלא שהשינוי בי עצום! התחזקתי והתעצמתי בצורה בלתי ניתנת לתיאור! למדתי לצאת מתבניות ומקיבועים שלא האמנתי שאי פעם אשתחרר מהם. למדתי שאני לא צריכה להתגונן כל הזמן, למדתי להיות אני!!!"