נטעיה גמרסני פיגובט

נטעיה גמרסני פיגובט

תחומי התמחותמחברת מוסמכת בשיטת NYEתואר ראשון קרימינולוגיה סוציולוגיהתעודת הוראהליצנות רפואיתפלייבקטיפול פסיכודרמה פרטני וקבוצתי אנליטי
מה שהכי אהבתי והתחבר לאני מאמין שלי בשיטת NYE הוא שלא מתמקדים במה אין אצל האדם, אלא במה שיש בו, כאשר אדם מגיע לטיפול עם חוסר אמונה בעצמו ולעיתים גם בעולם במקום לומר לו בוא תתקן את עצמך או תשפר תכונות אופי הקיימות בך.

נקודת ההתחלה של NYE היא שיש באדם הכל והמקום הוא להתחבר ליש שלו ואז גם השיטה עובדת מהר יותר אבל בעיקר נותנת תקווה, האדם יוצא בתחושה שיש לו אפשרות לחיות את החיים כמי שהוא מבלי הצורך להיות משהו אחר על מנת לחיות טוב.
 
הלכתי ללמוד NYE משתי סיבות: פן מקצועי: חיפשתי שיטה נוספת שתוסיף לארגז הכלים שלי כמטפלת, שיטה שמתחברת לאני מאמין שלי, בפן האישי: חיפשתי זוגיות ותשובות לשאלות מה הקושי שלי בלמצוא אותה ושם מצאתי את התשובות בכל כך טבעיות מכל שיטה אחרת.
 
הייחודיות של NYE שבניגוד לטיפולים אחרים יש את הבסיס שאתה יוצר את חייך ולא עברך, אנשים מחייך או "תכונות אופי שליליות" בך ואז במקום להתמקד בכל הגורמים ולסיים את הטיפול לאחר תקופה ארוכה או לא לסיים כלל, מתמקדים באדם עצמו ומתוך שם הדברים משתנים מעצמם, המיקוד באדם ולא בבעיה מביאה לתוצאות מהירות וטבעיות יותר.
 
האני מאמין שלי מתחבר לכך שלכל אדם יש זכות לחיות את החיים ואת עצמו בשמחה, לא בסבל.
באדם יש הכל, יש לו את הכוח והיכולת לצאת ממצבו בכל רגע ותפקידי הוא להזיז את העננים שמכסים את יומו ונפשו מלראות את הטוב והאור שלו.
 
תחומי התמחות נוספים שלי:
 
אני מגיעה מתואר ראשון קרימינולוגיה סוציולוגיה, תעודת הוראה , ליצנות רפואית , פלייבק
וטיפול פסיכודרמה פרטני וקבוצתי אנליטי.
 
הניסיון שלי הוא:

מורה בבתי ספר, מנחת ליצנות רפואית והנחיית קבוצות ופרטני בפסיכודרמה בארגונים כמו: בית חולים , פסיכיאטרי מחלקה סגורה מבוגרים, מתנסים, בתי ספר. 
 
יישום של NYE ופסיכודרמה:

כאשר אדם מגיע עם בעיה במקום לדבר עליה אנחנו פוגשים אותה והאדם חווה בעצמו את המקום שהוא נמצא ברמת ההכרה, הלב והשכל נצרבים בחוויה שלו את עצמו ואת הסיטואציות שהוא מתקשה בהם, לאחר מכן באופן טבעי אנחנו נכנסים פנימה אל האדם, ליוצר ומביאים אותו להתחבר לעוצמה הפנימית שלו וליצור חוויה טובה יותר בחיים.
 
האפקטיביות של השילוב של האדם בפסיכודרמה האדם מגיע עם מנגנוני הגנה והוא פוגש אותם, מבין ומנהל איתם דיאלוג, רואה את עצמו מהצד.
 
כאשר יש הבנה שכלית ורגשית התוצאה שאדם מרגיש שהוא מבין איפה הוא ולמה הוא מתנהל ככה ומשם כבר חצי דרך נעשתה והחצי השני לאפשר את עצמו יותר בחיים וליצור הוויה.
התוצאה מהירה, ממוקדת וארוכת טווח ומתנה לכל אדם באשר הוא.

צור קשר

נטעיה גמרסני פיגובט
האורן 2, ראש העין
054-2512245
  •  
  •  

מפת אתר