מסלול לימודי האדם השלם ושיטת האבחון והחיבור NYE


אנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת NYE וללמוד את תחום האדם השלם של שיטת NYE המעניקה ידע לשינוי בינלאומי בהכרות ובהבנה את האדם בכלל ובעולם הטיפול והאימון בפרט. 

הידע שנלמד במסלול הלימודים חושף בפנינו את "הצופן", את "מפת הסתרים", את "כתב החידות" של האדם השלם, השופך אור לראשונה על סיבת היווצרות ה-רגשות, חרדות, טראומות, אובססיות, מחשבות, פרשנויות, תפיסות, אמונות, התחושות שהתעוררו באירועי החיים ובמערכות היחסים המסוימות שחווה האדם - מוכיח כי כל אלו - אינם דורשים טיפול ישיר ונפרד כפי שנעשה עד כה, אלא עם הידע הנכון - ניתנים כולם לשינוי כולל - בעת ובעונה אחת.
 
 1. מה גורם לנו לחוות את המציאות שלנו כפי שאנו חווים אותה?
   
 2. מה ההבדל בין חיבור לרגשות שלנו לבין חיבור לעצמנו?
   
 3. איך יוצרים הקשבה יעילה לעצמנו ולאחרים?
   


במהלך מחקר של כעשור בתחום הנפש ורבדי האדם אשר נערך על ידי חוקרת הידע, מייסדת NYE מרכז האדם השלם ויוצרת שיטת NYE, נועה יהושע אביוני, התגלתה הדרך הפשוטה, הטבעית וההגיונית להגביר בכל אדם את הנוכחות והחיות העצמית בה חי ואותה חווה, דרך חשיפת האדם לעצמו השלם שמעולם לא חי, חווה והכיר במלואו. 

בזכות ידע חדשני ושורשי שהתגלה בזכות המחקר - מצליחים העוסקים בשיטה להעניק פתרון שלם ושורשי לאדם, ללא טיפול ישיר בתופעות שנוצרו בו ובחייו, אלא ישירות דרך המקור הראשוני היוצר של הכל - הטמון באדם - הלוא הוא - עצמו. 
 
במהלך מסלול ההכשרה נבין ונלמד את הצפנים השונים המוחבאים בכל תחושה, הרגשה, חשש או פחד שחווה האדם - אנו נזהה את כל אלו כמעין מצפן לעצמנו, המראים לנו את הדרך חזרה לעצמנו השלם

למי הקורס מתאים?

אל שיטת האדם השלם ותורת העצמי של NYE מגיעים גם מרצים, מאמנים ומטפלים מכל התחומים אשר מבקשים להתמקצע ולשדרג את היכולות והידע ולהפוך להיות מומחים בתחום האדם השלם ולהוביל בקדמת הידע והתוצאות. 

וגם כאלו המרגישים שחסר להם איזשהו משהו בידע ובכלים הטיפוליים / האימוניים שלהם (לרוב לא יודעים לבטא במילים מה בדיוק חסר להם אך מצליחים לחוש זאת בבירור).

בנוסף, אנשים ללא רקע לימודי בתחום הטיפול והאימון - אנשים שתמיד הרגישו שתחום האדם מדבר אליהם, ומעוניינים לקחת את היכולת הטבעית שלהם ואת האהבה הזו - צעד נוסף, ואולי אף שוקלים לעשות מזה קריירה. 

כמו כן, זהו קורס העצמה אשר מתאים לאנשים המבקשים לחיות מתוך תחושת משמעות עצמית ולחוות פתרון אמיתי, שורשי ושלם בעצמו המבינים שהם עצמם - זו ההשקעה המשתלמת ביותר. 

 
מה כוללת תוכנית הלימודים?

הכשרה יעילה ומהירה: 64 פגישות במהלך שנה וחצי - שלושת המפגשים הראשונים הינם ימים מלאים ורצופים ולאחריהם עוד 61 מפגשים חד שבועיים.

כאשר, כבר בתום השנה הראשונה יהיה באפשרותך לעסוק ב-NYE

כאשר, לעוסקים בתחום - כבר בשנה הראשונה בכל שיעור יתווסף לכם ידע רלוונטי אשר יש ביכולתו להרחיב את מספר האנשים המגיעים אל הקליניקה שלכם ולהרחיב תחומי הטיפול בהם אתם מקצועיים. 

נעניק לך מענה וליווי צמוד לאורך כל השנה הראשונה של הקמת הקליניקה (שנת הלימודים השנייה - שנת פרקטיקה והמשך לימוד). 

לאורך כל השנה הראשונה של הבאת הידע של NYE אל הקליניקה שלך, נפגיש אותך עם אנשי מקצוע וידע רלוונטי אשר יעזרו לך לצאת לעצמאות שלך - תוך תחושת ביטחון ויעול התהליכים העסקיים והשיווקיים המתקיימים כיום. 

את הקורס מנחה - חוקרת ויוצרת השיטה בעצמה שהגתה את NYE - (למעלה מ-90% מהשיעורים).

האינטרס המובהק של יוצרת השיטה - להביא אתכם, המייצגים את השיטה, למקצועיות הגבוהה ביותר. התוצאות שלכם הם הפנים של השיטה.
 

 
NYE היא לא רק עוד כלי טיפולי, אלא תפיסת אדם חדשה
 
שיטת NYE ידועה בזכות התוצאות יוצאות הדופן שלה, המסופקות דרך הצלחתה הייחודית לחולל תחושת חיים והתחדשות וחיות באדם. 
 
לא מדובר רק בעוד שיטה העוסקת בשחרור קושי זה או אחר, אלא בדרך חדשה המבוססת על יד חדשני המשפרת את מצבו של האדם באופן כולל בעת ובעונה אחת כזו הפותחת את האדם לחוות את מקור החיות והחיים הטבעי שלו – את עצמו. 
 
ב-NYE לאחר מספר מפגשים באחת מהקליניקות של העוסקים בשיטת NYE -  למעלה מ-85% מהמתחברים והמתחברות אומרים - "פעם הייתי ככה, פעם הרגשתי ככה והיום אני מרגיש ממש אחרת", וכשהם מדברים על "פעם" הכוונה היא ל-לפני שבועיים, שלושה, חודש.
וזה מדהים אותם בכל פעם מחדש! 
 
NYE זה לא עוד כלי, זה לא עוד שיטת טיפול או אימון נחמדה, אלא תפיסת אדם חדשה היוצרת תפיסה בעולם הטיפול והאימון - תפיסת חיבור - האדם שלם. 
 
כמה מהיתרונות של שיטת NYE:
 
 1. מסלול הלימודים יהפוך אותך למומחה בתחום האדם המבין כל יצר וטענה בו ותקבל כלים להתמודד עם כל קושי שיעמיד בפנייך המטופל.
   
 2. טכניקת חיבורי המשפט בה נלמד אותך להשתמש אינה נעצרת במסננים ובמעצורים מחשבתיים בהם אנו נתקעים באופן קבוע ביום יום שלנו, וכך מתוך העומק הפנימי ביותר של כל אחד ואחת מאיתנו נקבל תשובות שלא יכולנו לקבל בדרך אחרת!
   
 3. במהלך הלימודים נעניק לך את הידע להבין כל אדם ולעזור לו כבר במפגש הראשון דרכו יוכל להבין את עצמו ואת מה מקור כל תחושותיו וכל שנוצר בחייו שיצור עבורו בהירות אותה ביקש לעצמו כל חייו. 
   
 4. השיטה מאפשרת שינוי שורשי, מקיף ויעיל במגוון קשיים במקביל: חרדות, אובססיות, חוסר ביטחון, טראומות ופוסט טראומה וכל מורכבותו של האדם נפתרים בבת אחת.
   
 5. השיטה מחזירה לאדם את עצמו זה לא תהליך של חיפוש אלא תהליך של גילוי שבמהלכו אדם חווה יותר ויותר מעצמו השלם.
   
 6. המתחברים שלך יחוו תהליך מעולם אחר ויישארו עם חווית WOW עוצמתית.
   
למגון הקורסים של אקדמיית NYE

מטפלים מספרים מה NYE חוללה בהם:
 
מירב הדס - "פתאום הקליניקה שלי פורחת!"


רונית בר כוכבא - "פתאום המטופלים מגלים שאפשר לחיות אחרת!"

 

למגון הקורסים של אקדמיית NYE
למגון הקורסים של אקדמיית NYE

מידע

 • מתחיל בתאריך1/1/2020
 • משך הקורס:שנה וחצי
 • מסתיים בתאריך:2/5/2021

קבל/י מידע בטלפון

 
 
 

הרשם כדי לקבל מאיתנו מאמר יומי/ הגיג שבועי