להקשיב. להבין. להתחבר.

12
בדצמבר

להקשיב. להבין. להתחבר... המסע שלך עצמי!

מסע מעורר חיים! הפותח כל אדם את הדרך לעצמו השלם! ממנו יוצאים - חיים יותר! הרבה יותר!

לפרטים נוספים

מאמרים

הדרך שלי לעזור לעצמי

הדרך שלי לעזור לעצמי

מאת: נועה יהושע אביוני

רובנו חווים כל כך הרבה דברים בתוכנו בעולמנו הפנימי ומול עולמנו...

לפרטים נוספים
הגיע זמן בחירות

הגיע זמן בחירות

מאת: נועה יהושע אביוני

מעכשיו אני אסתער על העולם!!! כמה פעמים הבטחת לעצמך שבראשון לחודש זה...

לפרטים נוספים
אין לי זמן לעצמי

אין לי זמן לעצמי

מאת: נועה יהושע אביוני

אין לי זמן לעצמי...מכירים את הביטוי הזה? אין לי זמן לעצמי!!! כל כך...

לפרטים נוספים
הקול של עצמנו

הקול של עצמנו

מאת: נועה יהושע אביוני

כמה קולות יש לאדם עצמו? אחד! כמה קולות הוא יכול לשמוע בו זמנית?...

לפרטים נוספים

המלצות

{0}
שמואלה אדרי
"בקורס אני לא יכולה לתאר את מה שהרגשתי. זה פתאום הביא אותי למקום אחר, למסלול אחר, בדרך הזו מצאתי את הטעם הטוב של החיים, את החיים הקסומים שייחלתי להם כל ימי חיי".
{0}
אודי פילו
"דרך הקורס פתאום גיליתי דברים שלא חיפשתי, שלא ידעתי שאני מחפש. זה הימם אותי. פתאום הבנתי שיש לי עוד המון המון לתת וזה ממש פה בכיס שלי. פתאום דברים נפתחו ברמות שלא האמנתי!"
{0}
אביב שמיר
"הקורס אפשר לי לעשות חיבור אחד עם עצמי כדי לפתור הרבה מאוד דברים בחיים שישבו על אותם חששות, אותם פחדים, אותם מעצורים שהיו לי. פשוט שיפור מטורף בהכל!"
{0}
אבישי לבינזון
"בקורס פתאום כל הדברים מתחברים- פתאום הבנתי מה משמעות החיים, את הקשר העמוק בין היחסים שלי עם עצמי לאיך שאני חווה את עצמי בחיים, כמו זוג עיניים נוסף שלא ידעתי שיש לי אותם. זה הביא לשינוים מדהימים"
{0}
אודי לוי
"איך אפשר לעלות על כביש מבלי לדעת תמרורים? מבלי לדעת איך המכונית נוסעת ואיך בכלל נוהגים? יש כלים שעליך לדעת ע"מ להיות שלם, ליצור חיים טובים, זוגיות ומשפחה טובה ואלו הכלים שמקבלים בקורס של NYE!"
{0}
אמילי בכר
ככל שהתקדם הקורס הבנתי שקיבלתי מתנה - דרך הסתכלות שונה לחלוטין על החיים, דרך שעושה את היומיום שלי ושל סובביי הרבה יותר נעימה, פשוטה והגיונית, משהו מהסוג של - "איך לא חשבו על זה קודם?"
{0}
אלינור לוי
"This is now or never I can not live forever I just want to live while I am a live."
{0}
אופיר הדס
"הלמידה איך להבין את הקישורים האלה ואיך לתקשר עם אנשים בהתבסס עליהם מאפשרת פתרונות קלים ויצירתיים לבעיות יומיומיות שבעבר נראו קשות או מעצבנות"
{0}
דולב לכר
הדרך היחידה להגשים את עצמנו היא לסדר את הבית שלנו הפנימי ואז הכי מדהים שהכל משתנה אוטומטית וכמו אפקט הפגמליון יוצר קסמים ואנו מגשימים עצמנו בכל המטרות אותן אנו רוצים לממש עם כל מה שיש לנו כרגע!!
{0}
ג'וליה ויינר
באהבה גדולה, התלהבות וסבלנות נועה מלמדת אותנו ידע שפשוט מרגיש לי לגמרי אמת ושמהדהד עם הרבה אמיתות אחרות ששמעתי מעולם היוגה. אני בטוחה שמי שישמע את הידע יוכל לחיות יותר טוב ויוכל לעזור לאחרים".
{0}
בקי עזריה
"לאהוב את עצמך", "לדאוג לעצמך" אלו משפטים שכולנו שמענו ונשמעים קצת ברורים מאליהם ואולי קצת מתנשאים כי ברור שאנחנו דואגים לעצמנו אז מה זה השטויות האלה?!?
{0}
אורנה גרף
אני מאושרת מאושרת שזכיתי להגיע לקורס הזה, כנראה שזה מבורא עולם ואני פשוט מתחילה עכשיו סוג של לחיות! זה מה שאני מרגישה.
{0}
אורלי חזן
הגעתי לקורס סקפטית כי חשבתי "איך יכול להיות שבתקופה קצרה כל כך יכול להיות שינוי גדול כל כך?" כיום בסיום הקורס אני חייבת להגיד שזו בהחלט שיטה שמשנה חיים! הבחירה שלי ב Nye היא הבחירה שלי בקיומי- בחיים!
{0}
גליה רוזנבאום
מה NYE עשתה לי- "אור גדול מאיר הכל ויותר כבר לא צריך לשאול אני בא ללמוד ממה שטוב ולחיות. להתחיל הכל מהתחלה כמו לנשום בפעם הראשונה אני כאן אני לא מתבזבז יותר". מילות השיר של אמיר דדון 'אור גדול'.
{0}
מרסיה פולי
הזכות ללמוד חיבורים לימדה אותי שפה חדשה - דרך חדשה להגיב למצבים ויותר חשוב אפשרות לבחור איך חיי יראו. מרגש לראות אנשים אחרים שלמדו את השפה ומעבירים אותה הלאה לילדיהם ולסביבתם ויוצרים שיפור ענק בחברה.
{0}
רויטל פייגל
פשוט דברים קורים, אסימונים "נופלים", אירועים מכוננים קורים בחיי והבחירות של חיי באות ממקום אחר, שליו יותר, הרמוני שקשה להסביר במילים, פשוט אני מרגישה, חווה זאת כחלק טבעי ממני, וזה קורה בגדול!
{0}
תומר כרמלי
למדתי המון שיטות טיפול, nlp, דמיון מודרך, הילינג וחקרתי המון. עד היום לא הצלחתי למצוא שיטה שתחבר אותי לעצמי כמו שיטת nye – מבחינתי זו התגלית של החיים! לחיות מחדש את החיים!
{0}
שרית לוי
אני שהגעתי אליך במצב כ"כ ירוד מבחינה נפשית ופיזית בנוסף לזה שהייתי סקפטית שמשהו יוכל להרים עולי למעלה, הצלחתי להבין ולהפנים ואפילו להתחבר מחדש לעצמי ולסביבה הקרובה ולאנשים יקרים בסביבתי ועל כך תודתי"
{0}
רון חיים
כאחד שעשה קורסים רבים - הקורס שהעברת הוא הקורס היחיד שעברתי שהצליח לעזור לי לעשות את השינוי שבאמת רציתי לעשות - שינוי אמיתי ברמת ההוויה שלי. השינוי הזה פתח לי המון דברים חדשים בחיים.
{0}
ערן יהושע
הקורס מעשיר, מעמיק ומחבר!!! בקורס נלמדים תכנים גבוהים בסביבה מאוד מעצימה ומפתחת!מאפשר להתחבר לרבדים ‏עמוקים יותר הנמצאים בכל אחד מאיתנו! קורס מרתק ושואב פנימה לתוך עולמות מעניינים ומסקרנים!
{0}
מירל הרשקוביץ'
"חיי השתנו, וגם הסביבה, והקסם הוא שחיצונית לא פעלתי אלא הכל התחיל ונוצר דרך הפנימי!"
{0}
מיקי ריב
הקורס בשבילי היה לפתוח את העיניים ולראות אור אינסופי ומילים לא יכולות לתאר את התחושה הזאת, של חיות מלאה. פשוט לנשום ולהרגיש שהכל שלם!
{0}
מיטל גופמן
בזכות NYE התחברתי ליכולות ולכשרונות שתמיד היו קיימים בי, אך היו חבויים. תמיד חשבתי שמישהו חיצוני צריך לגלות אותי ואז "אצא החוצה" ואצליח. בקורסהבנתי, חוויתי, למדתי שהכל קיים בי.
{0}
מידד אביוני
זה ממש כמו כמה סדנאות בקורס אחד - סדנא של זוגיות, סדנא של תקשורת, סדנא של ביטחון עצמי, אתה לומד להכיר את עצמך ומקבל ביטחון. דובר פה במשהו שמיצר אפקט מאוד משמעותי על המון אנשים.
{0}
מרגלית חיים
אני יכולה להגיד שהקורס הזה שינה את החיים שלי במובן של ביטחון עצמי, הרגשת קיימות ואהבה שאין בה תנאי ותחושה שאתה קם בכל יום באושר ואין יותר תחושה של תסכול, יש לי מקום לבטא את הרגשות שלי, לבטא את עצמי!
{0}
לימור חייט
מאוד נהנתי בקורס, זה עשה לי ממש טוב. עברתי את הקורס הראשון לפני שנתיים ובאתי שוב. הפעם ממש התחברתי והצלחתי להבין את המהות. הקורס עושה לי כל כך טוב בגוף, גם מלאות, גם חיי משפחה שהשתפרו!
{0}
תיקי אורגד
ופתאום הכל נפתח! כמו מניפה שהייתה סגורה שנים ופתאום נפתחה... ורואים את העוצמות... את הצבעים... והרוח שהיא התחילה לעשות פתאום מרגישה מועילה, חיונית, צבעונית! פתאום יש לה נוכחות למניפה!
{0}
יוספה לוי
קורס NYE נתן לי הרגשה של נוכחות! הרגשה שאני לא צריכה להיות במצב של להסביר תמיד למה ואיך או להיות במצב של מגננה. הכל זורם הרבה יותר בקלות.
{0}
טובה כהן
חוויתי באופן מדהים, בלתי צפוי וכמעט בלתי ניתן לתיאור במילים את החיבור לעצמי - ראיתי אור, הייתי אור והאור חלחל וזרם בכל תאי גופי באופן לגמרי פיזי. היפה שבכל העניין הוא שמאז ועד היום השתנו חיי לחלוטין!
{0}
טלי צ'פלסקי
התחושה היא כמו שניקית את הזכוכיות של המשקפיים ואת רואה הכל צלול, בהיר וברור, "פתאום" מבינה שיש בתוכי המון המון שהיה עמוק עצור וכעת מוציאה החוצה כמו קוסם שמוציא מטפחות....
{0}
יוסי זומר
NYE אפשרה לי לגלות את עצמי, מי אני, מה אני...לזהות את הדפוסים בחיי, את המודל אותו גיבשתי ואותו אני חי יום יום! לזהות כיצד משפיעה ובאה לידי ביטוי הזהות ודרך החיים שגיבשתי - בכל רובד בחיי!
{0}
הדס שיין
תמיד הרגשתי שאני מחפשת את עצמי... היום אני יודעת שמצאתי! אני מודה בכל יום על הזכות הגדולה הזאת שניתנה לי להיות חלק בקורס משנה החיים הזה!
{0}
דין בר
לפני הקורס חייתי כמו אדם שהולך בכביש מדברי במשך כל שנות חייו מבלי לדעת לאן ללכת, מבלי להצליח למצוא שלט אחד בדרך, ובסיום הקורס הרגשתי שבפעם הראשונה, לאחר 24 שנים של נסיעה בדרך, השלט הראשון בחיי– מופיע.

הרשם כדי לקבל מאיתנו מאמר יומי/ הגיג שבועי