השתלמויות מקצועיות למטפלים

ההשתלמויות המקצועיות למטפלים של אקדמיית NYE מספקות מענה שורשי וחשוב לכל מטפל, מכל תחום טיפולי שהוא, הבנה עמוקה למקור האמיתי שיצר את הקושי הספציפי אותו חווה האדם ומכך את ההבנה באשר ל- מה באמת יש לשנות כדי ש-מה שנוצר באדם, בין אם מדובר ב-פחד, חרדה, אובססיה, טראומה ועוד – ישתנה באמת מהשורש, תוך הבנה לאיזו קרקע אפשרה את היווצרות מצב זה.

כשאנו מבינים את מקור מצבו הפנימי של האדם שהוא האדמה המאפשרת את היווצרות שכל שנוצר ברבדיו של האדם – הנפשי, הרגשי, האנרגטי, התפיסתי המודע, הלא מודע, ובכל אחד מתחומי חייו ומערכות היחסים בחייו.

בהשתלמות נלמד איך דרך הקושי אותו חווה האדם את להכיר את מצבו הפנימי הכללי של האדם, וכשמצבו הפנימי משתנה – כל שנוצר דרך אותו מצב- משתנה באופן שורשי ואמיתי.

בדרך זו אנו מצליחים להעניק פיתרון שלם וכולל מאי פעם, ומספקים עבורו חווית עצמי וחווית חיים כוללת טובה יותר.

ככל שאנו שופכים אור גדול יותר על כל שחווה המטופל דרך טענה אחת בלבד – נכבד אותו ואת המקצועיות שלנו בצורה המכובדת ביותר!

כיום, כשקיים ידע באשר לאיך לגלות את מקור מצבו הפנימי של האדם דרך פחד, אובססיה, הרגשה ועוד – נוכל להתמקצע בתחומים שמעניינים אותנו ולהפוך להיות מקצועיים מאוד בתחומנו.

ככל שהמענה שלנו למטופלים שלנו יהיה ממקום בטוח יותר – דלתותינו תהיינה פתוחות יותר בפני קהל המטופלים לו אנו רוצים וכעת יכולים לעזור.

ככל שהמטופל יחווה את הידע שלכם לגבי הבעיה שלו ויראה איך דרך נושא אחד הגעתם איתו לאיתור מה יוצר את מצבו הפנימי והכללי כאחד- יחווה את העזרה שלכם כמשמעותית מאוד וכבעלת ערך, ויחד עם זאת, מן הסתם, ימליץ עליכם ליותר ויותר אנשים.

ההשתלמויות למטפלים מתמקדמות בכל השתלמות בנושא אחד ואותו מבינים ולומדים לעומק עד לרמת הבנה רחבה של הנושא ושל דרך העבודה שיש לעשות כדי לטפל בבעיה דרך המקור שלה.


ההשתלמויות תלומדנה על ידי החוקרת ויוצרת שיטת NYE נועה יהושע אביוני.

למשתתפי ההשתלמות תוענק תעודת השתתפות מטעם אקדמיית NYE.


ההשתלמות אורכת 3 ימים רצופים ובנוסף מפגש נוסף לאחר כחודש מתום ההשתלמות.

בתקופה זו בין ההשתלמות לבין המפגש המסכם – יהיה מענה בקבוצת הוואטסאפ שתפתח למשתתפי ההשתלמות – על ידי נועה יהושע אביוני או על ידי מטפלת מוסמכת בכירה של הידע והשיטה.


מטפלי NYE המגיעים בעצמם משיטות הטיפול השונות – ישמחו לעזור לכם באשר לאיך לחבר בין הידע הנלמד ובין הדרך לשנות דרך שיטת הטיפול בה אתם עוסקים.

הצטרפו לקהילת המטפלים המקצועית שלנו

 

 

מידע

  • מיועד ל...:מטפלים מכל התחומים
  • מתחיל בתאריך11/2/2019
  • משך הקורס:חודש
  • מסתיים בתאריך:11/3/2019

קבל/י מידע בטלפון

 
 
 

הרשם כדי לקבל מאיתנו מאמר יומי/ הגיג שבועי