NYE - השיטה

שיטת NYE

הינה שיטה חדשנית וייחודית לחיבור עצמי, שנוסדה על ידי נועה יהושע אביוני, חוקרת אוטודידקטית שחקרה לאורך שנים את תחום האדם ורבדיו, המצליחה ליצור איזון ברבדים הפנימיים שלנו ולהעניק את פיתרון שלם לכל אדם, לכל קושי רגשי, נפשי, מחשבתי, אנרגטי, חברתי, תפקודי בכך שהיא מחזירה אותנו לחיות את מי שנבראנו לחיות - את עצמנו באופן חופשי יותר ושלם.

ואז?

כשאנו חוים את עצמנו בתחושת חיות ונוכחות גבוהה יותר - נוצר בנו איזון חדש.

כך, כל חוסר האיזונים שנוצרו כביטוי לחוסר האיזון שלנו, אשר באו לידי ביטוי דרך הרבדים הפנימיים שלנו ודרך כל תחומי החיים שלנו - חוזרים להתאזן ומתחדשים באופן טבעי. ממש כך.

כך מצליחה שיטת NYE לחבר הכל דרך מקור אחד בלבד - הלוא הוא - העצמי.
 
שיטת NYE ידועה בזכות ההצלחה שלה לשנות לטובה את מצבו הכולל של האדם - הרגשי, הנפשי, המחשבתי מודע ולא מודע לרבות מצבו התפקודי, התנהגותי, חברתי, זוגי ועוד של כל אדם, תהא אשר תהא סיבת ההגעה של לקליניקת NYE, בכל דרגת חומרה שהיא - דרך מקור אחד, והוא - הגברת החיות העצמית שלו. 

איך היא עושה את זה?

בדרך קסומה ופשוטה, הנעשית על בסיס הידע השורשי תוך משפטי חיבור, ומאפשרת חיבור מחודש בין האדם לעצמו, בין ה'אני' ל'עצמי', בין הרובד הפיזי לרובד האנרגטי-רוחני שלו בדרך שאינה מוגבלת לגבולות התודעה והדעת.

וכשחושבים על זה?

זה לחלוטין הגיוני ולא ברור איך לא חשבנו על זה קודם.

הרי כשהמכנה המשותף של כל שחווה האדם - הוא האדם עצמו, והוא היחידה המקשרת בין כל מצבו דרכו נוצרות הבעיות והקשיים שהוא חווה המתבטאים ברבדיו השונים ובתחומי חייו השונים - אז כשמצבו של האדם משתנה דרך הגברת החיות שלו את עצמו ודרך הגברת הנוכחות העצמית בה הוא חי - ברור שכל שנוצר בו ובחייו - משתנה לטובה.

יש מאות ואלפי אנשים בארץ ובעולם המהווים עדות חיה לכך.

הרעיון:

הזנת NYE את האדם בעצמו מושתתת על רעיון שלקוח מעולם הטבע:
הדרך בה העץ מוזן באופן שלם ב-מה שמאפשר לו לחיות - מים, מינרלים וכדומה, ואז כל העץ, על כל רבדיו ועל כל תוצריו ופירותיו - הופכים להיות במצב מיטבי באופן טבעי.

כך - מבלי לטפל ישירות בתפוז ומבלי לטפל ישירות בחלקים הפנימיים והחיצוניים של העץ - כל חלקי העץ מוזנים באופן טבעי.
כך מצליחה NYE החדשנית לעשות גם בתחום האדם.

תפיסת NYE מושתתת על היכולת של האדם להתמלא בכוחות ובעוצמה המלאה הטבעית שלו שטרם חווה והכיר עד כה - כל עוד לא חי את עצמו באופן טבעי אלא באופן מוגדר באופן מודע ולא מודע, ככל שאדם חי את ההגדרות שהוא קבע לעצמו ואת ההגדרות של הסביבה אותו - הוא חי את ההגדרות שלו ולא את עצמו ולכן לא יכל לחוות במלואו את עצמו במצב זה, לכן חשב שהוא חסר.

כעת מוכח שהאדם הוא שלם במהותו שלא יכל לחוש או להכיר זאת כל עוד לא חווה את עצמו באופן מלא ולא חי את עצמו באופן מלא.

תוצאות השיטה:

NYE היא שיטה שמעניקה את הפתרון השלם לכל אדם, באשר הוא.

NYE הינה שיטת חיבור המגבירה את מידת הנוכחות והחיות העצמית בה חי האדם.

כשאתה חווה מלאות ושלמות מתוך עצמך באופן טבעי ופתאום מגלה שעד כה חיית רק דגם מאוד חלקי של מי שאתה ולכן הכרת את עצמך באופן חסר וחווית את עצמך באופן חסר, לא כי החוסר נמצא במהותך, אלא כי לא חיית וחווית עד כה את כל עצמך (כשלא חיית בפועל את עצמך אלא את ההגדרה בה הגדרת וגידרת את עצמך).

בתהליך NYE מצבו של האדם משתנה כך שלרוב כבר בתחילת החיבור העצמי נוצרים כל מיני פתאומים...

פתאום הוא מרגיש חי יותר, קיים יותר, בטוח יותר, תלוי פחות,

פתאום  הוא מרגיש תחושת חיות ותנועה פנימית, מוטיבציה פנימית לעשות וליצור,

פתאום רעיונות חדשים מגיעים למוחו, פתאום פתרונות עולים במוחו שלא יכל לחשוב עליהם בעבר, פתאום תחושות קשות שחש בעבר וקשיים אותם חווה בגינם הגיע אלינו – נעלמים,

פתאום מערכות היחסים שלו משתנות לטובה והוא מרגיש ממש אחרת לגביו ולגבי אנשים,

פתאום הוא לא חווה תלות בעולם החיצוני כשהוא מרגיש כעת את הקיימות הבלתי מותנית שהוא חווה כעת בעצמו וחי כעת את עצמו.

פתאום קל יותר לחיות. 

ככל שהאדם חש וחווה יותר את עצמו - הוא מרגיש חי יותר, פשוט.

ואז? 

קורה דבר נפלא נוסף:
אנו יכולים סוף סוף ליצור הגשמה עצמית שלמה ואמיתית, שלא מגשימה רק את החלומות שלנו או את המטרות שלנו או את מה שהצבנו לעצמנו - אלא ממש את עצמנו.

כך ההגשמה שלנו לא נוצרת מתוך הוכחה עצמית אלא נוצרת באופן טבעי כביטוי עצמי והגשמה עצמית גם ברמה הפיזית, בדיוק כשם שעץ תפוזים מגשים את עצמו דרך התפוזים באופן טבעי.

כך מתאזן מצבו הנפשי, הרגשי, התודעתי, התפיסתי, לרבות מצבו ההתנהגותי, התפקודי, החברתי, הזוגי של האדם - לטובה ובזכות זה האדם יוצא לא רק עם פיתרון לבעיה איתה הוא הגיע אלא עם חווית חיים כוללת ושלמה יותר.

NYE - שיטה המביאה לתוצאות מהירות ולאורך זמן

אחד הדברים היפים זה שלאחר מספר מפגשים למעלה מ-80% מהאנשים המגיעים לקליניקות של NYE אומרים - פעם הייתי ככה, פעם הרגשתי ככה והיום אני מרגיש ממש אחרת, כשהפעם זה לפני התהליך, קרי לפני שבועיים, שלושה, חודש.
 
NYE זה לא עוד כלי, זה לא עוד שיטה נחמדה - אלא תפיסת טיפול חדשה המביאה לתוצאות שלא נראו עוד בעולם הטיפול והאימון עד כה.

לאנשים רבים שחוו את השיטה - מתקשים להסביר במילים את שחוו כי זה מרגיש להם תמיד משהו שמילים לא יכולות להסביר. הרבה אנשים אומרים: "איך ניתן להסביר איך זה מרגיש להרגיש חי יותר? קיים יותר? נמצא יותר? נושם יותר? ועוד".

זה מרגיש שהכל השתנה לטובה אך קשה להם להסביר איך דרך חיבור אחד לעצמם - השתנו כל כך הרבה דברים לטובה.

זה נראה להם כמו קסם, וכשזה באמת כמו הקסם של החשמל - לוחצים על מפסק - ויהי אור!
שכשחושבים על זה - פתאום התאפשרה נוכחית אורית. זה מקור הקסם!

כך גם האדם - יוצרים חיבור עצמי גבוה יותר, שמאפשר חיות ונוכחות עצמית גבוהה יותר.

האדם מרגיש את עצמו ברמה גבוהה יותר ואז הוא הופך להיות יות ויותר מלא בעצמו, ואז? הכל מרגיש אחרת ונראה אחרת - מואר הרבה יותר, חי הרבה יותר ושלם הרבה יותר!

ככל ששיפור מצבו של האדם נוצר דרך עצמו ולא דרך עברו ולא דרך עבודה ישירה עם רבדיו השונים - הטיפול הופך להיות שלם, יעיל ומדויק יותר מאי פעם.
 
ככל שהאדם חווה את האנרגיה הטבעית שלו ברמה שלמה יותר - כל כולו חוזר לאיזון ולעצמו השלם.

ובנימה אישית - אני מרגישה שכל מי שחווה את עצמו ברמה גבוהה יותר דרך השיטה - חווה את הזכות לחוות ולחיות את עצמו, להרגיש חי יותר, ולחיות כפי שנועדנו לחיות - כבעלי הדבר האדיר הזה שנקרא - חיים.  
שתף אותי