NYE - סשן 1X1

לבחור בחיבור העצמי של שיטת NYE:

הבחירה שלך לפגוש במחבר בשיטת NYE - היא הבחירה שלך לקבל פיתרון שלם, מלא ושורשי לבעיה שלך, ובטווח זמן קצר יחסית. 

במפגשי NYE יתבהר לך ההגיון והמקור האחד לכל התחושות ולכל האתגרים שהינך חווה.

פתאום, לא משנה כמה פשוט או מסובך נראה המצב שלך בעיניך, יתגלה לך איך המצב הנפשי שלך, הרגשות שלך, המחשבות שלך, הכוחות שלך, המוטיבציה שלך, המצב החברתי והזוגי שלך, ההתנהגותי והתפקודי שלך - הכל מושפע ממקור פנימי אחד ודרכו גם ישתפר מצבך הכולל כאחד.

כבר בפגישה הראשונה והשנייה מחבר NYE יערוך איתך אבחון שיאפשר לשניכם לגלות אותו המכנה משותף האחד לכל קשייך ובעיותיך וזו תהיה אחת הפגישות המשמעותיות שאי פעם חווית. 

כך תוכל לראות איך מקור אחד מצמיח את כל הרגשות, המחשבות, החששות, הפחדים, החרדות, הטראומות, האובססיות, התקיעות, חוסר הביטחון, התפקוד, ההתנהגות, התקשורת שלך, הכל! 

פתאום יתגלה לך היוצר המושתף של הכל - ותתבהר לך ההבנה איך ניתן לטפל ולשנות את כל שהינך חווה דרך מקור אחד בצורה ההגיונית ביותר, מה שיגרום לך לומר: "זה כל כך פשוט, איך לא הבינו את זה קודם?" 

לכן, עם מחבר NYE אין צורך לבחור באיזה נושא או תחום חיים להתחיל את הטיפול - כי כל התחומים יתנקזו לנקודה אחת ודרך אותה נקודה ישתנו כל התחומים. 

דרך הצגת מצב זה - פתאום חייך יקבלו צלילות ובהירות ברמת הראייה ותפתח בך ערות ומודעות למשהו שנסתר מעיניך עד כה ברמה הכרתית. 

במפגשים שלאחר מכן יתחיל שלב החיבור העצמי בו יהיה לך את הזכות להכיר "מי אני עצמי - כשאני חווה את עצמי באופן שלם יותר". פתאום תחושת מלאות פנימית גדולה יותר תמלא אותך, ואיתה גם תחושת עוצמה, ביטחון, ערך, נוכחות עצמית. 

אחד הדברים המדהימים בסשנים בשיטת NYE הוא שכשכל אדם, באשר הוא, חווה את השלמות הטבעית שלו המתקיימת מעצם הפתיחות שלו לעצמו, באופן טבעי - וכך הכל מתחיל להתאזן ולהפוך להיות שלם יותר, בטוח יותר, יציב יותר, חי הרבה יותר. 

מבלי מאמץ - מבלי לעשות כלום ומבלי לנסות להיות כלום. 

כך כל החשש שיש לנו לגבי עצמנו, שמא אנו חסרים, לא מספיק, ריקים, דפוקים או פגומים במהותנו - נעלמים בין רגע.

כשכל אדם חווה את עצמו ברמה שלמה יותר ומכך חווה עד כמה יש בו את כל מה שקיווה תמיד לחוות וכמה התחושות אותן ניסה לקבל עד כה מעולמו החיצוני נוצרות כעת מעצמו - הוא חווה שחרור גדול יותר לחיות את עצמו ברמה גבוהה יותר, חופשייה יותר ומלאה יותר. 

כך יתגלה לך שכל שחווית כשהגעת לראשונה לקליניקת NYE - בכל רבדיו ובכל תחומי חייו - משתנה כאחד - נפתח עבורך שער לתחושת הגשמה עצמית אמיתית וליצירת מציאות שלמה יותר עבורך בכל הרמות. 

כך תגלי איך דרך חיבור אחד - חווית חייך הכוללת משתפרת לטובה.

יש אלפי אנשים בארץ ובעולם שהם עדות חיה לכך. 

בזכות הבחירה שלך בשיטת NYE קשיים מהקלים ביותר לקשים ביותר, מהיומיומיים ביותר לשורשיים והעמוקים ביותר, בין אם הם התבטאו דרך רגשות, מחשבות, אובססיות, טראומות, פחדים, חרדות, מצבים נפשיים, התנהגויות, מערכות יחסים, תפקוד ועוד - מקבלים פתרון ישירות מהמקור דרכו הוא נוצר, ויחד עם הבעיה איתה הגעת – בעיות וקשיים נוספים ברבדים השונים ובתחומי החיים השונים - יפתרו דרך אותו מקור.

שיטת NYE הינה השיטה הטבעית ביותר לשיפור כולל באדם. 

רבים מהחווים את השיטה אומרים: "איך לא הכרתי אותך קודם", כרוצים לומר איך לא חייתי את עצמי ברמה הזו קודם. בואו לא ניתן לעוד שנות חיים להתבזבז או להתפספס. 

מזמינה אותך לאפשר את עצמך ברמה השלמה והטבעית ביותר שיש באפשרותך לחיות. עם NYE זה אפשרי מאי פעם. מבטיחה. 
 

שתף אותי